Fotbalisté kutnohorské rezervy vyrazili v neděli k mistrovskému utkání do nedalekých Nových Dvorů. Začátek vyšel Kutnohorským výborně, už v první minutě vedli, ještě do poločasu bylo ale vyrovnáno. Nakonec musely rozhodnout až pokutové kopy, které vyšly lépe domácímu týmu.

V první minutě poslal kutnou horu do vedení Kracík, který překonal brankáře po přihrávce ze strany. Hosté se dostali do dalších šancí, ty ale brankou neskončily. Osm minut před koncem prvního poločasu vyrovnal na 1:1 domácí Beran.

Ve druhém poločase žádná branka nepadla, rozhodnout se tak muselo až po pokutových kopech. Za domácí byli úspěšní všichni exekutoři, za hosty nedali Kracík a Jarkuliš, Nové Dvory tak braly bonusový bod.

„Začátek zápasu nám vyšel skvěle, hned v první minutě jsme šli do vedení, ale další šance jsme nevyužili. Domácí ještě před přestávkou srovnali. Ve druhém poločase zůstaly šance na obou stranách nevyužity, takže následovaly penalty, které jsme nezvládli,“ neměl z výsledku příliš velkou radost kutnohorský trenér Pavel Král.

Nové Dvory – Kutná Hora B 2:1 na penalty (37. Beran – 1. Kracík)

Nové Dvory: Neprášek – Dastych, Míča, Nytra (46. Kokeš), Veselý, Vohnický, Žaloudek, Zelený, Marek, Melezínek, Beran (80. Melša).

Kutná Hora B: Mareček – O. Nedvěd (58. Gygal), Jarkuliš, Procházka, Saulich – Kraus, Secký, Puchoň (80. Lebeda), Michálek – Kracík, Kolůvek. Trenér Pavel Král.