A tým zakončil přípravu vítězně

Fotbalisté Kutné Hory v dalším přípravném zápase na novou sezónu hostili v domácím prostředí celek čáslavské rezervy.

Kutná Hora – Čáslav B 4:3 (1:0) 

„Kvituji, že se nikomu nic nestalo,“uvedl trenér Kutné Hory Radek Kulhánek. „Nějaké akce byly z naší strany zajímavé. Něco naopak velmi syrové. Bylo vidět, že se hrálo ve velikém vedru,“ konstatoval.

„Mrzí mě obdržené branky, které pramenily z naší rozehrávky. Hlavně ve druhém poločase od brankáře. Navíc jsme nedali dost šancí. Řekl bych, že to ale bylo fair-play utkání, kdy si na obou stranách zahráli všichni hráči,“ sdělil Radek Kulhánek.

Trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda byl s výkonem svých svěřenců spokojen: „Podali jsme zřejmě nejlepší výkon v rámci letní přípravy. Zachytili jsme úvod zápasu, kdy jsme prvních dvacet minut asi i zaskočili domácí naší aktivitou. Poté si ale vzali slovo Kutnohorští a my jsme spíše jen bránili a snažili se hrát na brejky. Nakonec jsme v závěru poločasu inkasovali,“popisoval.

„Ve druhém poločase byl obraz hry podobný. My jsme vystřídali pasáže, ve kterých jsme byli aktivní a na míči, s pasážemi, kdy jsme jen bránili v bloku,“připomněl Jakub Svoboda a pokračoval: „Podařilo se nám po krásné akci vyrovnat, kdy se prosadil pěknou střelou z vápna Plíhal. Domácí nás pak potrestali podle stejného scénaře, kdy dlouhý míč za obranu dokázali v rámci kombinace dostat až do naší sítě,“ řekl trenér Čáslavi.

„Za stavu tři jedna Vrána vysunul krásnou kolmicí Ronovského a bylo to jen o branku. Nakonec jsme ale po další náběhu za obranu inkasovali čtvrtou branku. Nicméně i tak snížil Ronovský, který potrestal nepřesný odkop brankáře domácí povedenou ranou z dálky,“ popisoval.

„Sice jsme prohráli, ale s výkon a přístupem hráčů mohu být spokojen. Dnes nás i několikrát podržel mladičký, teprve šestnáctiletý brankář dorostu, Mach. Škoda jen zranění kapitána Zoufalého, který má problémy se svalem,“uzavřel.

Branky: 2 Kulhánek, Kracík, Wolf – 2 Ronovský, Plíhal.

Kutná Hora: Malý – Matoušek, Franc, Filipec (20. Bílek) – Semerád, Piskač – Marek, Wolf, Nekvinda – Kulhánek – Cimr. Ve druhém poločase střídali: Kracík, Kolůvek, Jeřábe. Trenér Radek Kulhánek.

Čáslav B: Mach – Hurda (60. Stránský), Pavlík, Svoboda (65. P. Jirků), Lebduška – Zoufalý (15. Vrána), Vajgl, Kopp, Uher (55. Chadraba). – Ronovský, Plíhal. Trenér Jakub Svoboda.

zdroj: Svoboda.info

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *