Fotbalisté kutnohorské rezervy odehráli už v sobotu dopoledne mistrovskému utkání proti soupeři z Kaňku. Už po prvním poločase byl stav 0:2, ve druhém poločase Kutnohorští přidali dalších pět branek, konečný stav byl 1:7.

První branku dal v osmnácté minutě Kolůvek, o třináct minut později se prosadil hlavou ze standardní situace Exner. Ve druhém poločase dal svou druhou branku Kolůvek, který pak v dvaapadesáté minutě završil hattrick, o dvě minuty později dal pátou branku Kutné Hory Secký. Svou čtvrtou branku v utkání si připsal Kolůvek, domácí sice snížili zásluhou Černohlávka, ale poslední slovo měl hostující Puchoň, který upravil na konečných 1:7.

„Jednoznačný průběh a výsledek, v prvním poločase jsme dali dvě branky, jednu Kolůvek, a druhou Exner. Ve druhém poločase jsme přidali pět zásahů, třikrát se prosadil Kolůvek, a po jedné brance přidali Secký a Puchoň. Domácí se jednou trefili, ale výhra je zasloužená, protože jsme ve všem byli lepší, rychlejší, a důraznější. Hra, chuť a nasazená byly podle mých představ,“ byl s výsledkem utkání spokojený kutnohorský trenér Pavel Král.

Kaňk – Kutná Hora B 1:7 (67. Černohlávek – 18., 49., 52., 63. Kolůvek, 31. Exner, 54. Secký, 75. Puchoň)

Kutná Hora B: Mareček – Kraus, Exner, Černý, O. Nedvěd (81. F. Nedvěd) – Gygal, Secký, Puchoň, Procházka (67. Nguyen) – Filipec, Kolůvek (63. Berka). Trenér Pavel Král.