První venkovní utkání na jaře čekalo na fotbalisty kutnohorské rezervy v Církvici. Sobotní utkání dopadlo lépe pro domácí, ti po prvním poločase vedli 2:0, stejný stav udrželi také ve druhé části utkání a brali tak tři body.

O první branku se postaral už v jedenácté minutě církvický Dušek, který obral obránce o míč a překonal brankáře Marečka. Druhou branku dal v šestadvacáté minutě po rohovém kopu Volenec, žádná další branka už nepadla, Církvice vyhrála 2:0.

„My jsme branku nedali, domácí dali dvě po našich chybách, takže vyhráli zaslouženě,“ nebyl s výsledkem spokojený kutnohorský trenér Pavel Král.

Církvice – Kutná Hora B 2:0 (11. Dušek, 26. Volenec)

Církvice: Foršt – Němec, Jungwirth, Vidlák (84. Nývlt), Vraný (69. Protsyk), Koten, Novák (75. Netáhlo), Palii, Volenec, Dušek, Kácovský (16. Vocl). Trenér Vladimír kicner.

Kutná Hora B: Mareček – Černý, O. Nedvěd, Jarkuliš, Puchoň, F. Nedvěd (80. Čáp), Michálek, Turkovský (17. Procházka), Gygal (78. Berka), Kopecký (46. Kolůvek), Secký. Trenér Pavel Král.