Nedělním utkáním pokračovali fotbalisté kutnohorské rezervy v jarní části okresního přeboru. Soupeřem jim bylo mužstvo Tupadel, po prvním poločase prohrávali Kutnohorští 2:0, po devadesáti minutách nakonec odjížděli bez bodů po prohře 3:1.

Po dvaceti minutách poslal domácí do vedení Špičák, čtyři minuty před koncem prvního poločasu navýšil vedení Tupadel Hudec. Hosté snížili v šedesáté minutě zásluhou Gygala, jen o minutu později ale domácí opět odskočili. Kutnohorská rezerva tak v Tupadelch prohrála 3:1.

„Zápas rozhodly naše dvě chyby v první poločase, za které nás domácí potrestali. My jsme šance nedali, začátek druhého poločasu jsme byli aktivnější a více na balonu. Bylo vidět, že chceme dát branku, to se nám také povedlo v devětapadesáté minutě po pěkné akci a centru z levé strany, který proměnil Gygal. Jenže chvíli na to jsme dostali třetí branku, kdy nám balon propadl za obranu a domácí hráč prostřelil vše před ním. Potom jsme neproměnili samostatný nájezd, ani dvě šance Jarkuliše neskončily v síti. Prohra nás mrzí, protože jsme měli bodovat, domácí své šance proměnili, my ne. Domácím gratuluji k vítězství,“ mrzel výsledek zápasu kutnohorského trenéra Pavla Krále.

Tupadly – Kutná Hora B 3:1 (19. Špičák, 41. Hudec, 60. D. Pipek)

Kutná Hora B: Mareček – Procházka (85. Barenčík), Černý, Kraus, Berka (55. Tonar), Jarkuliš, Puchoň, F. Nedvěd, Michálek, Gygal, O. Nedvěd. Trenér Pavel Král.