Béčko se Sedlcí přišlo o vedení a prohrálo na penalty

Sobotní utkání nedopadlo pro fotbalisty kutnohorské rezervy podle jejich představ. I přes vedení 3:1 nakonec prohráli v Sedlci na penalty a vraceli se s jedním bodem.

„První poločas e nám vydařil, když jsme po brankách Jarkuliše a Hulmana vedli 2:0. Mrzí mě, že jsme nevyužili další šance, kdy šli Černý a Secký sami na brankáře. Hned na začátku druhého poločasu jsme šli dva na jednoho, ale vyřešili jsme to špatně, tady se zápas lámal. V šedesáté minutě jsme dostali první branku po našem nedůrazu, tři minuty na to jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek. V 77. minutě dali domácí branku po rohovém kopu. O dvě minuty později šel Černý opět sám na bránu a trefil tyč, to byl zlomový okamžik, protože o pět minut později jsme si dali vlastní branku po centru soupeře. Domácí měli ještě dvě tutovky, ale podržel nás skvělý Mareček. Pro nás to byl smolný zápas, kdybychom vedli o tři branky, určitě bychom neprohráli. Penalty jsme opět nezvládli, celkově jsem nespokojený,“ zhodnotil utkání kutnohorský trenér Pavel Král.

Sedlec –  Kutná Hora B 4:3 na penalty (61. Pavel Mrštík, 76. Brabec, 83. O. Nedvěd vlastní – 18. Jarkuliš, 27. Hulman, 63. Černý)

Sedlec: Dostál – Brabec, Košátko, Vavřina, Kožnar, Kořínek, Poul, Hvězda, Pavel Mrštík, Petr Mrštík, Volenec (66. Kolda). Trenér Jiří Vopatřil.

Kutná Hora B: Mareček – Hulman (71. Berka), F. Nedvěd, O. Nedvěd, Michálek – Kopecký (46. Kraus), Secký, Puchoň, Lodinský (55. Gygal) – Jarkuliš (81. Němec), Černý. Trenér Pavel Král.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *