V sobotu začala jarní část okresního přeboru, fotbalisté kutnohorské rezervy se na domácí umělé trávě utkali s mužstvem Suchdol. Zápas ale domácím vůbec nevyšel, už po prvním poločase prohrávali 0:4, konečný stav utkání byl 1:5.

První branku hostů si připsal dorážkou do prázdné brány Herout, následoval ho Langr. Další branku přidal suchdolský Böhm a krátce před koncem prvního poločasu se prosadil Lukáš Laštovka. Ve druhém poločase už se utkání víceméně dohrávalo, devět minut po začátku druhé půle přidal svou druhou branku v zápase Lukáš Laštovka. Stav utkání upravil tři minuty před koncem Puchoň, který přeloboval brankáře hostů.

„V prvním poločase nás soupeř čtyřikrát potrestal z našich chyb, to nejspíš rozhodlo o prohře. Hosté byli lepší, my jsme naopak nestíhali. Suchdol vyhrál zcela zaslouženě,“ nebyl s výsledkem spokojený kutnohorský trenér Pavel Král.

Kutná Hora B – Suchdol 1:5 (87. Puchoň – 14. Herout, 21. LAngr, 39. Böhm, 44., 56. L. Laštovka)

Kutná Hora B: Mareček – Berka (46. Kopecký), F. Nedvěd (56. Lodinský), O. Nedvěd (71. Němec), Turkovský – Gygal, Secký, Puchoň, Michálek – Černý, Kraus. Trenér Pavel Král.