Sobotním zápasem se Suchdolem načali fotbalisté kutnohorské rezervy mistrovskou sezonu okresího přeboru. První zápas jim však nevyšel podle jejich představ a s domácím týmem prohráli 0:3.

První branka utkání padla velmi brzy. Hned v první minutě se po nedorozumění kutnohorských obránců objevil domácí Laštovka, který už se nemýlil. Další šance první poločas nepřinesl, jen náznaky. Kutnohorští měli lepší držení míče a snažili se soupeře přehrát kombinací, všechny jejich snahy ale končily u vápna soupeře.

Druhý poločas navázal na ten první, Kutná Hora více držela míč a snažila se o kombinaci, její snahu ale ukončil odpískaný pokutový kop ve prospěch domácích. Ten proměnil Langr. V 69. Minutě byl kousek před vápnem faulován Kracík a Kutnohorští mohli skórovat. Střela z přímého kopu šla ale nad branku. O deset minut později vystřelil suchdolský útočník do tyče a na dorážku do prázdné brány si počkal nikým nehlídaný Pacák. Největší šanci měla Kutná Hora chvíli před koncem. Kracík šel sám na brankáře Čižinského, který ale s jeho střelou neměl moc práce. Suchdol vyhrál 3:0.

Kutnohorský trenér Pavel Král z výsledku nebyl moc nadšený: „Dnes jsem věřil ve tři body. Bohužel nás srazil brzký první gól. Vytvořili jsme si i nějaké šance, ale srazila nás nepřesnost a neklid. Ve druhém poločase jsme chtěli vyrovnat, ale přísně odpískaná penalta nás uzemnila. Pak jsme měli ještě nějaké šance, ale nedokázali jsme je proměnit. V útoku jsme hráli po vápno soupeře a v obraně jsme udělali tři chyby, které soupeř dokázal využít.“

Suchdol – Kutná Hora B 3:0(1. Laštovka, 59. Langr, 79. Pacák)

Suchdol– Čižinský – Volný, Böhm, Pacák, Langr (65. D. Laštovka), L. Laštovka (85. Langmajer), Herout (81. Gallistl), Zelený, Dolejš, Král, Zelenka. Hrající trenér David Čižinský.

Kutná Hora B– Mareček – Berka (38. Kracík), F. Nedvěd, Exner, Saulich – O. Nedvěd, Piskač, Vyhnánek, Secký (85. Němec) – Lodinský (65. Kolůvek), Jarkuliš. Trenér Pavel Král.