5. Dominik Lengál novým trenérem dorostu

MNH vs Muži A

AGRO CS Pohár SKFS 10/04/2019 - 16:30

Report

Naši hráči dnes odehráli v Mnichově Hradišti osmifinále AGRO CS poháru SKFS. Po bezbrankovém prvním poločase jsme šli do vedení ve 49. minutě po brance J. Hradílka, který dorazil do branky střelu Semráda. Následně nám v 60. minutě mohl přiblížit čtvrtfinále Š. Kacafírek, který uklidil centr M. Kracíka, bohužel naši radost překazil odmávaný offside. V 74. minutě přišel po nedůrazu našich hráčů v pokutovém území trest v podobě vyrovnání na 1:1. V 92. minutě mezi obranou domácích propadl odkop V. Semráda a Š. Kacafírek postupoval od poloviny hřiště sám na branku, bohužel jeho střelu zastavilo břevno domácí branky. O postupujícím tak musel rozhodnout penaltový rozstřel, který rozhodl v 5. serii střelou pod břevno B. Franc. Dnešní zápas také přinesl první start v soutěžním utkání za naše áčko dorostencům Kracíkovi, Plevovi a Čápovi.