Ostudný výkon A týmu ve Velimi

Ke svému třetímu přípravnému utkání nastoupili fotbalisté Sparty Kutná Hora ve středu na hřišti svého budoucího soupeře v krajském přeboru. Velim jim však po Čáslavi a Nymburku připravila třetí letní porážku:

Velim – Kutná Hora 2:0 (1:0)

S dosavadním průběhem letní připravy trenér FC Velim Vladimír Malinovskývyjádřil spokojenost. „Zatím probíhá všechno podle plánu, přišli Lukáš Seifert a Martin Puk z Kolína. První dva zápasy jsme sice prohráli, z pohledu výkonu to tak špatné není. Dnes to bylo výrazně kvalitnější,“ hodnotil dosavadní trénínkový plán i zápas s Kutnou Horou. Oba soupeři se potkají i v mistrovské soutěži krajského přeboru. „Vyzkoušeli jsme si, co nás asi čeká. Jde ale samozřejmě jen o přípravu, v mistrovských zápasech to bude úplně něco jiného,“ je si dobře vědom kouč. „Na přípravné utkání byl první poločas dnes až moc taktický, i tak jsme si ukázali, že bychom třeba dokázali obstát,“naznačil. Velim do krajského přeboru postoupila z I. A třídy, pomýšlí časem třeba i na vyšší soutěž? „To asi není otázka pro mě, myslím ale že ne. Bude prvořadé obstát v prvním roce a pak uvidíme, co bude dál,“ uzavřel Vladimír Malinovský.

Na lavičce Kutné Hory po zápase ve Velimi zavládlo dusno. Ani ne snad z výsledku, jako spíše z výkonu týmu. „Myslíme si, že jsme hvězdy, že máme nakopáno snad deset zápasů v Lize mistrů. Přitom nikdo není schopný plnit to, co po nás trenér chce,“ nešetřil kritickými slovy Marek Wolf. „Když se nedaří jednomu, nedaří se celému týmu. Nikdo není ochotný za druhého zaskočit, trochu vyhecovat. Na hřišti byl jeden člověk, který trochu pracoval, pokud to takto bude dál, nebudeme jako tým hrát nikdy. Bylo to absolutně bez nasazení, nebyla tam žádná vůle chtít něco zvrátit. Když už se dostaneme do zakončení, zakončíme tak, že je z toho protiútok,“ pokračoval Marek Wolf a dodal: „Jestli opravdu nezačneme pracovat a každý si nesáhne do svého svědomí, tak to bude o ničem. Aby se pár starších honilo a mladší, kteří nastoupí třeba na třicet minut, naběhali tolik, co ti starší nachodí v práci, tak to bude hodně složité.“

Branky: 45. vlastní, 57. Kukal. Velim: Dejmek – Kedršt, Hartig, Hrabal, Kosina – Novotný, Kopáček, Zajíc – Ceral, Kasal – Kukal. Střídali Jehlička, Kincl, Kuchař, Jansta. Trenér Vladimír Malinovský. Kutná Hora: Malý – Saulich, Bílek, Franc, Filipec – Semrád – Hradílek, Wolf, Piskač – J. Kulhánek – Cimr. Střídali Kolůvek, Kracík, Marek, Puchoň. Trenér Radek Kulhánek.

Další zápas:
Světlá n. S. – K. Hora (úterý 31. července od 18 hodin)

 

zdroj: svoboda.info

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *