Druhé jarní kolo okresního přeboru odehráli fotbalisté kutnohorské rezervy na domácím hřišti proti Zbraslavicím. Poločasový výsledek 1:1 se po devadesáti minutách upravil na 2:2, na penalty zvítězili Kutnohorští.

O první branku domácích se postaral Cimr, kterého našel Puchoň, hosté vyrovnali o šest minut později, když se prosadil Špitálník. Cimr měl ještě jednu šanci, ale vyražený míč od brankáře poslal nad bránu hostů. Čtrnáct minut před koncem utkání vyslal střelu z dálky hostující Čálek, který tak poslal Zbraslavice do vedení. Domácí vyrovnali o pět minut později, když si téměř totožnou branku jako Čálek připsal Cimr. Na penalty zvítězili fotbalisté Kutné Hory, kteří si tak připsali dva body.

„Mrzí mě, že jsme nevyhráli, protože šancí jsme si vytvořili dostatek. Konečně jsme uspěli na penalty,“ krátce zhodnotil utkání kutnohorský trenér Pavel Král.