Muži A

Finále krajského poháru ve středu 29.5. od 18:00 v Lorci

přijďte nás podpořit Ve středu 29.5. v 18:00 ve finále Středočeského poháru do Lorce.  ⚽️ Naši hráči na cestě do finále v 1. kole porazili 4:2 (2:0) TJ Kunice, následně ve 2. kole SK Rejšice 2:1 (2:0), v osmifinále po remíze 1:1 (1:0) na penalty Mnichovohradišťský SK, po stejném výsledku ve čtvrtfinále SK Sokoleč a […]

Kutná Hora hrála v Libušíně přes dvacet minut v oslabení, přesto vyhrála

Fotbalisté kutnohorské Sparty v sobotu vyrazili k mistrovskému u tkání v libušíně, kde na ně čekalo tamní mužstvo. V první části utkání se Kutnohorským podařilo dát branku, když se z pokutového kopu prosadil Bedřich Franc, ve druhém poločase žádná další branka nepadla, díky čemuž svěřenci Radka Kulhánka získali v Libušíně tři body. Hosté navíc dohrávali od šestašedesáté minuty v deseti bez vyloučeného […]