Muži A

Ostudný výkon A týmu v Lorci

Fotbalisté Kutné Hory ve svém prvním jarním vystoupení na domácí půdě přivítali v rámci 17. krajského přeboru celek Poděbrad. Hostující tým, který bojuje o záchranu v soutěži, domácí celek dokonale zaskočil. V prvním poločase totiž kutnohorský brankář Jeřábek šestkrát lovil míč ze své branky!  Hostům dokonale vyšel první poločas. Již ve čtvrté minutě se na […]

První jarní body vezeme z Nového Strašecí

Fotbalisté Kutné Hory v rámci 16. kola krajského přeboru zavítali do Nového Strašecí. Hostujícímu celku se proti týmu ze spodní části tabulky podařilo vydolovat dva body.  Nové Strašecí – Kutná Hora 1:1 (1:1) pok. kopy 1:4  „Máme za sebou velmi těžké první jarní utkání, které ovlivnil velmi silný vítr. Byla to válka, těžké, bojovné utkání. […]