Muži B

Nadcházející utkání

Béčko zvítězilo v Křeseticích

Sobotní zápas proti Křeseticím znamenal třetí výhru pro kutnohorskou rezervu. I přes závěrečný tlak domácích zvítězili kutnohorští fotbalisté 2:1. „Určitě jsme za výhru z Křesetic rádi. V prvním poločas branka nepadla, protože my i domácí jsme brankové příležitosti řešili nepřesně. Ve druhém poločase jsme se v 53. minutě dostali do vedení gólem Krause, kterého skvěle našel po kombinaci […]

Veřejná soutěž – nové logo klubu

S ohledem na ohlasy na dosavadní návrhy nového loga klubu, jsme se rozhodli pro vypsání veřejné soutěže. Touto cestou bychom rádi vyzvali všechny zájemce, kteří se chtějí účastnit, aby zasílali své návrhy nového klubového loga na emailovou adresu filip.nedved@sparta-kh.cz. Více informací pro případné zájemce získáte buď na výše uvedené emailové adrese, nebo na tel 721045055. Vítězné […]