Branky: 13. Piskač, 33. Veselý.
Kutná Hora: P. Malý – Dostál (65. Křelina), Wolf, Franc, Marek – Tulach – Nekvinda (85. Gašpar), Piskač (76. Prokůpek), Pilný, Pleva (65. Zrůst) – Veselý.
Náchod: Baláž – Hak, Podolník, Kabeláč, Punar (46. Světlík) – Simon (46. Rojšl), Brich, Petřík (69. Melichar), Tobiška (46. Ansorge) – M. Malý, Vencl (73. Čejchan).

Hodnocení trenéra Jana Holíka:
Soutěž se teprve rozjíždí, byl to ale důležitý zápas. Chtěli jsme vstoupit do zápasu aktivně, což se nám povedlo. Podařilo se nám vstřelit branku, hosté potom byli aktivnější a hrozili hlavně z nakopávaných míčů. Chyběla jim mezihra. Potom jsme zvýšili, druhý gól nás uklidnil. Stav 2:0 do kabiny byl relativně dobrý, i když mě trochu mrzí, že jsme neproměnili další dvě šance. Vašek Pilný jednou z brankové čáry a jednou po samostatném úniku. Možná jsme to mohli potvrdit třetím gólem a o zápase by bylo asi rozhodnuto. Druhý poločas byl spíše bojovný, důležitá je pro nás nula. Od toho se musíme odrazit, abychom hráli stejně nebo lépe než na podzim.

Starší žáci

Mnichovohradišťský SK : Sparta Kutná Hora 0:1 (0:0)

Branky: 51. Musil.
Kutná Hora: Pospíšil – Bouma, Šťastný, Pešout, Zámostný, Roman, Polívka, Kotrouš, Balvín, Musil, Judytka, Kramář, Smoček, Janoušek, Študenc, Gottfried.
Mnichovohradišťský: Pavlíček – Rambousek, Mikšovský, Jeníček, Reiter, Novák, Šumera, Tůma, Moc, Čavajda, Smutný, Novotný, Pešán, Alnatour, Landyš.

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
V utkání, které se sice hrálo na přírodní, ale promrzlé trávě, kde byl problém udržet stabilitu, jsme v prvním poločase byli zbytečně nervózní. To v kombinaci s terénem naši hru negativně ovlivňovalo. Druhý poločas nám, ale vyšel parádně. Lépe jsme se pohybovali, dařilo se fotbalově a dočkali jsme se zaslouženého gólu. Byli jsme sebevědomější a výrazně fotbalovější než domácí, kteří se jen velice sporadicky dostávali na naši polovinu. Za výkon v druhé půli jsme si zasloužili výraznější výhru. Zahráli jsme dobře jako tým, ale viděli jsme i několik výrazných individuálních výkonů. Doufejme, že zlepšenou herní kvalitu budeme potvrzovat i v dalších zápasech.

Mladší žáci

Mnichovohradišťský SK : Sparta Kutná Hora 3:3 (2:2)

Branky: 14., 40. Tarasjuk, 16.Pešán – 1.Šálený, 5.Štícha, 45.Tvrdík.
Kutná Hora: Ott Max – Břečka, Tvrdík, Zámostný, Bohatý, Křivohlavý Ben, Šálený, Klérová, Holan, Štícha, Čáp, Demel
Mnichovohradišťský: Beran – Čavajda, Šumera, Landyš, Rambousek, Novotný, Pešán, Maryška, Tarasjuk, Kortiš, Stand, Abraham, Sýkora, Král.

Již v páté minutě jsme vedli 2:0 a neproměnili další šance. Snadný vstup do zápasu nás, ale ukolébal, polevili jsme a nechali soupeře vyrovnat. Ve druhé půli naši snahu zápas vyhrát, přes řadu šancí, zhatila nekvalita v zakončení. Soupeř šel dokonce do vedení a my jsme stihli pouze vyrovnat. Upřímně řečeno, čekali jsme lepší výkon a neomlouvá nás ani absence několika hráčů. Příště to musí být lepší.